Akné a kožní problémy

Akné a kožní problémy

mceclip2mceclip1Snímek obrazovky 2022-03-14 v 9.28.14

Téma o kterém nechce mluvit nikdo z nás, ale 80% lidí v našem okolí ho řeší. Možná jste se s tím někdy setkali i Vy. Každopádně se není za co stydět. Naopak je velmi důležité začít řešit tento problém a zbavit se kožních problémů jednou provždy. 

 

Ztratí-li mikrobiom svou rovnováhu, mohou se objevit kožní problémy, jako je například suchá, citlivá pokožka či dokonce zánětlivá kožní onemocnění, jako je akné nebo atopická dermatitida. 

 

Výhodou mikrobiomu ve srovnání s genetickou výbavou je to, že ho můžeme modifikovat a znovuobnovit jeho rozmanitost, a to pomocí probiotik. Tyto živé bakterie pomáhají pleti nastolit ztracenou rovnováhu a různorodost. Tím významně zlepšují celkový stav pleti a pomáhají léčit zánětlivá onemocnění. 

 

O jaké konkrétní kožní problémy se jedná? 

 

Seborea – chronické onemocnění kůže, které není přenosné, ale pro člověka může představovat společenský problém, jelikož se projevuje na viditelných místech. Projevit se může v každém věku, od kojeneckého až po dospělost. Náchylnější na projevy seborei jsou muži, a to z důvodu vyšší aktivity testosteronu.

Ekzém – svědivý kožní zánět, který může být jak alergického, tak i nealergického původu. Často tvoří malé mokvající puchýřky svědivého charakteru. 

 

Akné – jeden z nejčastějších druhů zánětů kůže. Tento problém bývá velice často spojený nejen s funkčností střeva, ale také se stresem či hormonálním výkyvem. 

 

A jaké je naše doporučení? 

 

V prvním případě je důležité začít užívat Probiotikum Probio (fialová láhev). Napráva střevních buněk je zcela nejdůležitější pro funkci celého těla. Vyváženým poměrem správných bakterií dokážeme napravit střevní mikroflóru a zejména správnou funkci našeho střeva.

  odkaz na produkt Harmonelo - Probio (po registraci sleva 20% - cena 990,- Kč/ks) probio bila_sucha

K tomu doplníme Prebiotikum Vitality (zelená láhev), které napomáhá k detoxikaci organismu. Zbavuje tělo zánětů a vyplavuje nečistoty nejen ze střeva a cév, ale v tomto případě zejména z pleti. Je velice důležité vyplatit z těla toxiny, které podporují právě uvedenou zánětlivost. 

 odkaz na produkt Harmonelo - Vitality (po registraci sleva 20% - cena 990,- Kč/ks) vitality bila_sucha

A jako poslední doporučujeme nasadit Prebiotikum Flexi (oranžová láhev), které díky svému složení podporuje regeneraci kožních buněk a hojení tkání. Díky obsahu Boswellii serrata dochází k zabránění opakováné zánětlivosti v pleti.

  odkaz na produkt Harmonelo - Flexi (po registraci sleva 20% - cena 990,- Kč/ks) flexi bila_sucha

Postup jak získat produkty Harmonelo pro zdravá střeva

  1. Odkaz na registraci pro slevu 20%  

  2. Odkaz na eshop s produkty Harmonelo pro zdravá střeva  

  

Důležité info k cenám a k objednání produktu Harmonelo

Plná cena jedné lahvičky je 1250,- Kč ( lze zakoupit i u nás na eshopu ) 

Po registraci viz bod č.1. získáváte slevu 20% a jedna láhev Vás tak vyjde na 990,- Kč

V případě, že se zaregistrujete, můžete dále uplatnit perfektní výhodu a to takovou, že při objednání 3ks máte 4tou láhev zcela ZDARMA

V případě, že chcete uplatni registraci a tím tak slevu 20% tak tento proces dokončíte přímo na eshopu Harmonelo viz odkaz č.1 a č.2

 

  1. Odkaz na registraci pro slevu 20%  

  2. Odkaz na eshop s produkty Harmonelo pro zdravá střeva  

 

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás můžete obrátit na našem emailu info@gingershot.cz nebo na našem IG profilu @naturalprobiotics kde nám můžete napsat zprávu. Jsme tu pro Vás.

  odkaz na IG profil - Online podpora  

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení