Foto recenze - akné

Snímek obrazovky 2022-03-14 v 9.28.14

Přátelé, dovolím si také poprvé přidat mou osobní zkušenost s našimi produkty.

Start kúry v podobě Probio ????, Life ????, Vitality ???? a Flexi ???? červen 2021. Trvalo mi skoro 5 měsíců, než jsem se definitivně zbavila akné, boláků, vyrážek z potravinových intolerancí, bolestí žaludku. Jinak před kúrou jsem podstoupila mikrobiom test, takže ještě první měsíc jsem k tomu užívala 1/2 odměrky ????Lacto po snídani a 1/2 odměrky ???? BIFI po večeři.

Neustále se nás zákazníci ptají, za jak dlouho budou mít taky krásnou pleť. Ale vše je velice individuální. Každý máme jinak zanešený střevní mikrobiom, každému bude očista trvat jinou dobu. Chce to prostě vydržet. ???????? Hlavně v ten moment, kdy se tělo začne detoxikovat a akné leze o to víc ven.

Když mi akné na konci září 2021 naprosto zmizelo, dala jsem si pauzu a užívala jen Probio ???? a CBD ???? na občasné migrény. Pak jsem si ale schválně v listopadu nasadila zase ???? Vitality a ???? Flexi, abych zjistila, jestli se začnu znovu detoxikovat a třeba se opět objeví nějaké akné a mohla to ukázat svým zákazníkům. ???? Takže se neobjevilo vůbec nic ???? a od té doby jsem na obličeji neměla jediný pupínek, ani při svých dnech, kdy jsou hormóny rozházené. ☺️Naše produkty jedu už 8 měsíců. Aktuálně beru také Slim ????, abych trošku podpořila tu figuru na společnou dovču v Dominikáně ????????✈️.

Jsem fakt happy a po zdravotní stránce jsem se necítila lépe. Roky neužívám žádné léky, kortikoidové masti, nemocná jsem nebyla ani nepamatuji. A věřím, že díky našim bezkonkurenčním produktům ani nebudu. ❤️

 

REGISTRACE PRO SLEVU 20% na produkty Harmonelo

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení