Jak na skryté zabijáky v těle

Jak na skryté zabijáky v těle

Nemoc je nerovnováha v těle, a ta vzniká ve střevech. Vzniklý zánět lze ovlivnit. Změnou naší životosprávy, úpravou jídelníčku, pohybem a dalšími technikami, docílíme snížení rizika vzniku různých civilizačních chorob.

Zásadní informací je, že náš mozek nepotřebuje sacharidy, ale kvalitní energetické zdroje. Tyto zdroje najdeme z větší části v tucích.

Dávejme si do těla to, co nám prospívá, a to protizánětlivé potraviny. Jedná se o ovoce, zeleninu, zelenou listovou zeleninu, zdravé tuky, tučné ryby a fermentované potraviny.

Chronický zánět nebolí a nejde vidět, většinou si lidé všimnou “jen drobných” příznaků. Jenže příčina v zánětu se nehledá. A tak se zánět stává skrytým zabijákem, který způsobuje další problémy.

Už Hippokrates řekl, že nemoci začínají ve střevech, právě proto je vhodné se o o svá střeva dobře starat. Tato péče se pak pozitivně projeví na našem zdraví. :)

 

REGISTRACE PRO SLEVU 20% na produkty Harmonelo

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení