O Ginger Shotu

Ginger Shot je unikátní a 100% přírodní kombinace za studena lisované zázvorové šťávy doplněné o lahodný med, osvěžující citron, kurkumu, kokosovou vodu a kampotský pepř. Díky tomuto jedinečnému složení nabízí nejen podporu imunitního systému, ale má i blahodárné účinky na trávení. Působí také protizánětlivě. Doporučujeme užívat jej pravidelně.

FILOSOFIE

Naším cílem je poskytnout lidem produkt, který může pozitivně ovlivnit jejich imunitu. Dosahujeme toho tak, že vybíráme poctivé dodavatele a každý Shot lisujeme za studena tak, aby byly zachovány všechny důležité látky.

K našim zákazníkům putuje vždy čerstvě lisovaná šťáva. Čerstvost je pro nás velmi důležitá, proto se lisování čertstvých Ginger Shotů věnujeme každý den.

LISOVÁNO NA JIŽNÍ MORAVĚ

A také plněno. Sklo odebíráme od místní firmy, etikety od místní tiskárny, med od certifikovaného místního včelaře s vlastními včelstvy. A tak bychom mohli pokračovat dál. Záleží nám na tom, abychom k našim dodavatelům měli blízko a někdy raději zvolíme místní firmu, která je sice o něco dražší, ale je naše. Česká. Lokální. A díky tomu jim můžeme pomoct udržet výrobu v této době. Každá Vaše objednávka se počítá a pomáhá.

Děkujeme.

 

Koupit GingerShot