O Ginger Shotu

Ginger Shot je unikátní a 100% přírodní kombinace za studena lisované zázvorové šťávy doplněné o lahodný med, osvěžující citron, kurkumu, kokosovou vodu a kampotský pepř. Díky tomuto jedinečnému složení nabízí podporu imunitního systému.

FILOSOFIE

Naším cílem je poskytnout lidem produkt, který může pozitivně ovlivnit jejich imunitu. Dosahujeme toho tak, že vybíráme poctivé dodavatele a každý Shot lisujeme za studena tak, aby byly zachovány všechny důležité látky.

K našim zákazníkům putuje vždy čerstvě lisovaná šťáva. Čerstvost je pro nás velmi důležitá, proto se lisování čertstvých Ginger Shotů věnujeme každý den.

LISOVÁNO NA JIŽNÍ MORAVĚ

A také plněno. Sklo odebíráme od místní firmy, etikety od místní tiskárny, med od certifikovaného místního včelaře s vlastními včelstvy. A tak bychom mohli pokračovat dál. Záleží nám na tom, abychom k našim dodavatelům měli blízko a někdy raději zvolíme místní firmu, která je sice o něco dražší, ale je naše. Česká. Lokální. A díky tomu jim můžeme pomoct udržet výrobu v této době. Každá Vaše objednávka se počítá a pomáhá.

Děkujeme.

 

Koupit Ginger Shot