Neohodnoceno

Peruvian GINGER SPIRIT 50ml + DÁREK

Silný, ale velice jemný destilát + sušený BIO zázvor z Peru ZDARMA ( láhvičky 50ml budeme odesílat 8.4.2024 )

Předobjednávka
Kód: 503
185 Kč

Milí zákazníci, fanoušci, i vy, nově příchozí. Jsem rád, že vám dnes můžu představit další limitovanou sérii alkoholického destilátu - Peruvian GINGER SPIRIT⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️. Pro ty z vás, kteří se s touto naší novinkou zatím nesetkali, přikládám krátký příběh o jeho vzniku.
 
U zrodu tohoto destilátu stálo rozhodnutí využít BIO zázvor z PERU, ze kterého vyrábíme Ginger Shoty.  Zázvor skrývá v sobě žádanou pálivost a účinné látky. Po několika nápadech přišel i ten, který jsme zrealizovali. Totiž zkusit "vypálit" tento BIO zázvor z Peru a získat tak destilát, který by voněl, chutnal a samozřejmě "vypálil červa"
 
Dnes tento zázvorový destilát konečně máme a jsme s ním nadmíru spokojení! Po měsících testování, schůzek, běhání po úřadech s vyřizováním kolku a dalších nutnostech máme hotovo. Vy můžete nyní ochutnat, nebo udělat radost svému okolí.

Z peruánského zázvoru vyrábíme Ginger Shoty, které díky svému složení pomáhají podporovat imunitu. 

Zázvoru odebereme ročně několik tun!

 
( láhvičky 50ml budeme odesílat 8.4.2024 )
 

 

Výjimečně se cítí student při promoci, manželé na svatbě, sportovci na stupních vítězů, nebo pracovník při povýšení..
 
Jsou to vzácné okamžiky. Krátké. Prchlivé. Ale přitom pro ně obětujeme měsíce a roky snahy a pamatujeme si je celý život.
 
My jsme si tuto chvilku užili, když jsme tento jedinečný destilát dokončili. A vám nyní chceme dát pocit výjimečnosti pokaždé, když lahev vezmete do ruky a otevřete...Protože (prosím pokračujte níže)

  • Peruvian GINGER SPIRIT a jeho cesta začíná už v Peru, kde farmáři pěstují nejlepší zázvor. Ten je lodí přivezený do Evropy a přes další dopravce se dostane až k nám
  • My jej zpracováváme na Ginger Shot a  potom vznikne destilát s chutí po zázvoru a vůní po citronech

Na jednu láhev tak připadají desítky profesí, stovky, snad i tisíce hodin práce. Od zasazení zázvoru v Peru až po destilaci v Česku. Je to výjimečná cesta a úsilí. Mohli bychom o tom psát hodiny...


 Naše přání je, abyste tu výjimečnost pocítili při každém doušku. Položte svoji lahev hrdě na stůl při společném večeru s rodinou, nebo přáteli. Dejte ochutnat lidem, které máte rádi. 
 

Každá láhev má své číslo. ( pouze u láhve o objemu 500ml ) Je to připomínka toho, že jste jeden z mála majitelů destilátu, který ušel sakra dlouhou cestu, než skončil u vás!

 

 

 Když získáte tuto exkluzivní lahev 50ml, dostane také hodnotný dárek pro vaši imunitu ZDARMA... Zde je to, co získáte

Spolu s Peruvian GINGER SPIRIT vám přijde také sušený BIO zázvor z Peru pro výrobu toho nejlepšího zázvorového čaje.
 
Objednejte si Peruvian GINGER SPIRIT 50ml

A sušený BIO zázvor z Peru 11g získáte ZDARMA.

 

( láhvičky 50ml budeme odesílat 8.4.2024 )

 Strastiplná cesta k dokončení 4. série Peruvian Ginger Spirit. V průběhu této výroby přišlo vniveč více než 1 tuna zázvoru a došlo k dost nepříjemné komplikaci přímo v lihovaru. Zázvoru pro výrobu bylo tak strašně moc, že se podařilo kompletně ucpat veškeré potrubí v destilačním kotli. Bylo to k pláči ale jak se říká vše špatné je k něčemu dobré. Všechny komplikace se nám podařilo vyřešit a díky tomu se nám podařilo náš Peruásnký zázvorový destilát dostat ještě na vyšší úroveň. 4. série byla jednoznačně tou nejnáročnější ale za to tou nejúspěšnější. Děkujeme za Vaši přízeň a za trpělivost.
 
 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu