Neohodnoceno

Peruvian GINGER SPIRIT 500ml + DÁREK

Silný, ale velice jemný destilát.

Jméno, které chcete mít na etiketě prosím uvést do poznámky k objednávce. ( Předprodej dodání v první polovině prosince )

Skladem
Kód: 118
1 450 Kč –13 % 1 250 Kč 1 033 Kč bez DPH
Kategorie: Vánoce 2023
ginger shot produkty spirit
ZDARMAZDARMA 1 450 Kč –13 %

Milí zákazníci, fanoušci, i vy, nově příchozí. Jsem rád, že vám dnes můžu představit další limitovanou sérii alkoholického destilátu - Peruvian GINGER SPIRIT⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️. Pro ty z vás, kteří se s touto naší novinkou zatím nesetkali, přikládám krátký příběh o jeho vzniku.
 
U zrodu tohoto destilátu stálo rozhodnutí využít BIO zázvor z PERU, ze kterého vyrábíme Ginger Shoty.  Zázvoru pro lisování je opravdu mnoho a tak jsme v týmu dlouho přemýšleli, jak ho smysluplně využít. Skrývá v sobě žádanou pálivost a účinné látky. Po několika nápadech přišel i ten, který jsme zrealizovali. Totiž zkusit "vypálit" tento BIO zázvor z Peru a získat tak destilát, který by voněl, chutnal a samozřejmě "vypálil červa"
 
Dnes tento zázvorový destilát konečně máme a jsme s ním nadmíru spokojení! Po měsících testování, schůzek, běhání po úřadech s vyřizováním kolku a dalších nutnostech máme hotovo. Vy můžete nyní ochutnat, nebo udělat radost svému okolí.

Z peruánského zázvoru vyrábíme Ginger Shoty, které díky svému složení pomáhají podporovat imunitu. 

Zázvoru odebereme ročně několik tun!

 
( Předprodej dodání v první polovině prosince )
 

Víte, proč jsme se rozhodli dát vaše jméno na etiketu?

Kvůli pocitu výjimečnosti.

Výjimečně se cítí student při promoci, manželé na svatbě, sportovci na stupních vítězů, nebo pracovník při povýšení..
 
Jsou to vzácné okamžiky. Krátké. Prchlivé. Ale přitom pro ně obětujeme měsíce a roky snahy a pamatujeme si je celý život.
 
My jsme si tuto chvilku užili, když jsme tento jedinečný destilát dokončili. A vám nyní chceme dát pocit výjimečnosti pokaždé, když lahev vezmete do ruky a otevřete...Protože (prosím pokračujte níže)

  • Peruvian GINGER SPIRIT a jeho cesta začíná už v Peru, kde farmáři pěstují nejlepší zázvor. Ten je lodí přivezený do Evropy a přes další dopravce se dostane až k nám
  • My jej zpracováváme na Ginger Shot a  potom vznikne destilát s chutí po zázvoru a vůní po citronech

Na jednu láhev tak připadají desítky profesí, stovky, snad i tisíce hodin práce. Od zasazení zázvoru v Peru až po destilaci v Česku. Je to výjimečná cesta a úsilí. Mohli bychom o tom psát hodiny...


 Naše přání je, abyste tu výjimečnost pocítili při každém doušku. Položte svoji lahev hrdě na stůl při společném večeru s rodinou, nebo přáteli. Dejte ochutnat lidem, které máte rádi. 
 

Vaše jméno na etiketě je přípomínka toho, že jste jeden z mála majitelů destilátu, který ušel sakra dlouhou cestu, než skončil u vás!

 

 

 

 

Když získáte tuto exkluzivní lahev, dostane také hodnotný dárek pro vaši imunitu ZDARMA... Zde je to, co získáte

Spolu s Peruvian GINGER SPIRIT vám přijde také sušený BIO zázvor z Peru pro výrobu to nejlepšího zázvorového čaje.
 
Objednejte si Peruvian GINGER SPIRIT

A sušený BIO zázvor z Peru 150g v hodnotě 285,- Kč získáte ZDARMA.

 

( Předprodej. Dodání v první polovině prosince )

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu