Ubytování ve vinném sklípku ve vinařské oblasti Velkých Bílovic pro dvě osoby

IMG_9586

Představte si, že se probouzíte uprostřed vinic, v malebných Velkých Bílovicích, obklopeni klidem a kouzlem jižní Moravy. To je přesně to, co Vám nabízíme s naším jedinečným ubytováním ve vinném sklípku. Umožněte si pocítit autentickou atmosféru tohoto regionu, kde se tradice vinohradnictví snoubí s pohostinností a unikátní kulturní zkušeností. Ubytujeme Vás přímo v srdci vinařské oblasti, kde každý den je novým dobrodružstvím.

IMG_2153

Naše ubytování je dokonalé pro odpočinek a nabízí soukromí pro relaxaci, posilnění rodinných či přátelských vazeb a je skvělým výchozím bodem pro objevování krás jižní Moravy. Kromě klenutého sklepa, který je Vám k dispozici po celou dobu pobytu, můžete za příplatek využít unikátní zázvorovou lázeň. Dále si můžete vychutnat krásy okolních vinohradů a historických míst.

hradištěk

Není nic lepšího, než začít den vydatnou snídaní s prémiovým Ginger Shotem. Snidaně včetně Ginger Shotu je v ceně vašeho ubytování.

IMG_2169

Nenechte si ujít příležitost prožít něco výjimečného. Rezervujte si svůj pobyt již dnes, protože termíny se rychle plní a vy byste neměli přijít o tuto jedinečnou šanci.

Ubytování ve vinném sklípku ve vinařské oblasti Velkých Bílovic Vám přinese:

 1. Autentickou Atmosféru: Pobyt ve vinném sklípku nabízí neopakovatelnou atmosféru a příležitost zažít život v srdci vinařské oblasti z první ruky.
 2. Exkluzivní Zážitky: Možnost procházky mezi vinohrady v malebném okolí Jižní Moravy přidá vašemu pobytu nezapomenutelné zážitky.
 3. Prémiový Ginger Shot: ubytování nabízí výběrový Ginger Shot, který je součástí vaší snídaně, což je jako stvořené pro dokonalý začátek každého dne.
 4. Exkluzivita a Klid: Nabízíme vám možnost uniknout od běžného ruchu a prožít klidné chvíle v útulném a privátním prostředí s možností prozkoumat skvosty jižní Moravy na vlastní pěst.

Zarezervujte si svůj pobyt nyní a nechte se unášet kouzlem vinných sklepů, kvalitním vínem a autentickou jižní Moravou!

 

Cena za celek na jednu noc pro dvě osoby 2490Kč

V ceně je zahrnuto:

 • 1x pokoj dvě lůžka
 • 1x snídaně pro dvě osoby včetně Ginger Shotu 2x50ml
 • 2x wc
 • 1x sprchový kout
 • 1x společenská místnost včetně kuchyňského koutu a krbových kamen
 • krásný kvelbený sklep na posezení u vína 

možnost příplatku:

 • degustace a přednáška o Ginger Shotu a zázvorovém destilátu
 • unikátní zázvorová lázeň
Zpět do obchodu