Firemní dárky

Firemní dárky - pro individuální nabídku nás neváhejte kontaktovat. Minimální odběr pro individuální realizaci je od 20ks.

 

Představujeme vám naše Firemní dárky - dokonalá kombinace originality, zdraví a ocenění. Víme, jak je důležité poděkovat vašim klientům a zaměstnancům za jejich věrnost a tvrdou práci. Naše firemní dárky jsou proto precizně vytvořené tak, aby skutečně představovaly váš vděk a ocenění.

 

Každý z našich Ginger Shotů je vyroben s láskou, hrdostí a vědomím, jaké mají významné poselství. Jsme hrdí na to, že naše firemní dárky nejsou jen obyčejné dárky. Jsou unikátním způsobem, jak říct "Děkuji" nebo "Oceňuji tě". 

 

Co všechno můžete očekávat od našich Firemních dárků?

 

- Personalizace: Chcete, aby váš dárek byl skutečně osobní? Bez problému. Naše firemní dárky můžeme připravit s vaší vlastní etiketou.

 

- Speciální balení: Každý dárek je dodáván ve speciálním dárkovém balení, které je stejně jedinečné a atraktivní jako samotný dárek.

 

- Zdraví na prvním místě: Naše Ginger Shotty jsou nejen vkusné, ale také podporují imunitu. Dárky, které zaujmou a zároveň poskytnou zdravotní přínosy? To je to, co nabízíme.

 

- Flexibilita: Kontaktujte nás pro více informací. Jsme připraveni připravit pro vás speciální nabídku.

 

- Unikátnost: Naše Firemní dárky jsou originální, kreativní a nezapomenutelné. Nebudou jen dalšími dárky, které skončí v zapomenutých krabicích.

 

Vyzkoušejte naše Firemní dárky a přesvědčte se sami, jak moc dokáží potěšit a udělat dojem. Budeme rádi, když se s námi podělíte o vaše zkušenosti.

Cena

1300013001
11300013001
ginger shot produkty 500 2x50
Dárek zdarma
13 000 Kč

Firemní dárky - pro individuální nabídku nás neváhejte kontaktovat. Minimální odběr pro individuální realizaci je od 20ks. Produkty lze různě kombinovat.

Kód: 464
1 položek celkem
Zpět do obchodu