Novinky

Bolest v krku

 

bolest v krku

 Už Vás nebaví neustále bojovat s nachlazením a trápit se s bolestmi v krku? Naše Ginger Shoty jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího peruánského BIO zázvoru, aby Vám pomohl rozloučit se s těmito problémy natrvalo. Hned po prvním doušku Ginger Shotu ucítíte úlevu přímo v místě, kde Vás krk bolí nejvíce. Při zánětu v krku doporučujeme i kloktat. Z vlastní zkušenosti víme, že bolest v krku odezní do dvou dnů od užívání.

 Nedovolte, aby Vaše imunita byla vystavena zbytečnému riziku. Naším Ginger Shotem poskytnete svému tělu přírodní antibiotikum, které mu pomůže lépe bojovat s viry a bakteriemi.

Představte si, jak se probudíte z hlubokého, klidného spánku bez dusivého kašle a s výhledem na další den plný energie. To je to, čeho můžete s našim Ginger Shotem dosáhnout po dlouhém nesnesitelném nachlazení.

Zbavit se rýmy a kašle může být frustrující a dlouhodobý proces. S naším Ginger Shotem se však může tento proces zkrátit a usnadnit.

Nečekejte, až se nachladíte nebo onemocníte. Prevence je klíčem. Naším Ginger Shotem se můžete proaktivně chránit a zároveň si dopřát "lahodný" a osvěžující nápoj. Ale pozor... Ginger Shot z peruánského BIO zázvoru má opravdu grááády. Páli! Funguje!  

žena bolest v krku

gs_zdravi_5

 

bolest v krku Ginger Shot

 

  VYBRAT VÝHODNÉ BALENÍ GINGER SHOTU  

Vyhlídková cesta mezi vinohrady s tématickou hudbou a skleničkou vína od místních vinařů

hradištěk

Představte si, že se probouzíte do jemných tónů hudebních skladeb, které odráží bohatou historii a kulturu jižní Moravy. Svit slunce se odráží od zelených listů vinic a vy se chystáte na cestu, která vám umožní prozkoumat celou tu krásu z první ruky. Naše vyhlídková cesta mezi vinohrady s tématickou hudbou a skleničkou vína od místních vinařů je zážitek, který přetváří běžný výlet do nezapomenutelného dobrodružství.

Vydejte se s námi na objevnou cestu, kde každý okamžik ožívá hudbou, která vám umožní cítit puls jižní Moravy v každém taktu. Dopřejte si chvíle plné klidu a pohody při skleničce špičkového vína z lokální produkce, jež jsou proslulá svou jedinečnou chutí a aroma. Nejenže se seznámíte s malebným prostředím v srdci Moravy, ale také si vychutnáte netradiční zázvorový destilát a Ginger Shoty, které dodají vaší cestě pikantní nádech.

vinohrad_1

Tato vyhlídková cesta není jen obyčejným výletem, je to cesta objevování, relaxace a užívání si toho nejlepšího, co jižní Morava může nabídnout. A na konci této pohádkové cesty vás čeká speciální dárek - sklenička na víno s našim logem a sušený BIO zázvor, s nímž si doma můžete připravit lahodný čaj a znovu si připomenout tento nezapomenutelný zážitek.

Nenechte si ujít příležitost stát se součástí této jedinečné dobrodružné jízdy. Zarezervujte si své místo již dnes a nechte se unést kouzlem jižní Moravy v nejlepší možné společnosti – s námi.

3324a6ac-fe9e-4ac9-ab72-f81ae0493661

Vyhlídková cesta mezi vinohrady s tématickou hudbou a skleničkou vína od místních vinařů Vám přinese:

 1. Exkluzivní zážitek - Unikátní cesta kombinující kulturu, historii a přírodní krásu jižní Moravy s degustací místních vín.
 2. Tématická hudba - Hudba, která vás na cestě doprovází, přináší hloubku a kontext k vaší zkušenosti, umožňuje vám plně ponořit se do atmosféry okolí.
 3. Chuťový rozvoj - Ochutnávka netradičních zázvorových destilátů a Ginger Shotů přináší nejen nové chuťové zážitky, ale také rozšiřuje vaše gastronomické obzory.
 4. Souvenir - Na památku této nezapomenutelné cesty dostanete skleničku s logem a BIO zázvor, abyste si mohli kdykoliv připomenout tyto krásné chvíle.
 5. Individuální přístup - Každý výlet je pečlivě plánován s ohledem na individuální přání a zájmy našich hostů, což zaručuje maximálně osobní a nezapomenutelný zážitek.

Kapacita je 11 osob.

Pro rezervaci je nutno minimálně 8 osob.

Cena za osobu je 550Kč

Cena obsahuje:

1x hodinovou projížďku se zastávkou na Hradišťku

2x vzorek vína od místního vinaře

1x vzorek zázvorového destilátu z Peruánského BIO zázvoru

1x Ginger Shot 50ml

1x sklenička s našim logem která Vám zůstává na památku

1x vzorek sušeného BIO zázvoru

1x káva na konci projížďky 

1x domácí koláč na konci projížďky 

NUTNÁ REZERVACE. Rezervovat můžete buď to na tel. čísle +420 607 639 368, nebo na emailu: info@gingershot.cz

Rezervovat můžete od 1.6.2024

IMG_9842

Ubytování ve vinném sklípku ve vinařské oblasti Velkých Bílovic

IMG_9935

Představte si, že se probouzíte uprostřed vinic, v malebných Velkých Bílovicích, obklopeni klidem a kouzlem jižní Moravy. To je přesně to, co Vám nabízíme s naším jedinečným ubytováním ve vinném sklípku. Umožněte si pocítit autentickou atmosféru tohoto regionu, kde se tradice vinohradnictví snoubí s pohostinností a unikátní kulturní zkušeností. Ubytujeme Vás přímo v srdci vinařské oblasti, kde každý den je novým dobrodružstvím.

IMG_9586

Naše ubytování je dokonalé pro skupiny až 6 osob, nabízí soukromí pro relaxaci, posilnění rodinných či přátelských vazeb a je skvělým výchozím bodem pro objevování krás jižní Moravy. Kromě klenutého sklepa, který je Vám k dispozici po celou dobu pobytu, můžete za příplatek využít vyhlídkovou jízdu a prozkoumat okolní vinohrady a historická místa.

IMG_9842

Není nic lepšího než začít den šálkem výběrové kávy z našeho stylového Coffee Trucku, který nabízí také domácí koláče. A co víc, pokud toužíte po dokonalém startu dne, můžeme na přání zajistit i chutné snídaně.

IMG_9601

Nenechte si ujít příležitost prožít něco výjimečného. Rezervujte si svůj pobyt již dnes, protože termíny se rychle plní a vy byste neměli přijít o tuto jedinečnou šanci.

Ubytování ve vinném sklípku ve vinařské oblasti Velkých Bílovic Vám přinese:

 1. Autentickou Atmosféru: Pobyt ve vinném sklípku nabízí neopakovatelnou atmosféru a příležitost zažít život v srdci vinařské oblasti z první ruky.
 2. Exkluzivní Zážitky: Možnost vyhlídkové jízdy vinohrady a malebné okolí Jižní Moravy přidá vašemu pobytu nezapomenutelné zážitky.
 3. Lokální Pochoutky: Stylový Coffee Truck přímo u ubytování nabízí výběrovou kávu a domácí koláče, což je jako stvořené pro dokonalý začátek každého dne.
 4. Pohodlí pro Skupiny: S kapacitou ubytování až pro 6 osob je toto místo ideální pro rodiny nebo skupiny přátel cestujících společně.
 5. Exkluzivita a Klid: Nabízíme vám možnost uniknout od běžného ruchu a prožít klidné chvíle v útulném a privátním prostředí s možností prozkoumat skvosty jižní Moravy na vlastní pěst.

Zarezervujte si svůj pobyt nyní a nechte se unášet kouzlem vinných sklepů, kvalitním vínem a autentickou jižní Moravou!

 

IMG_9930

 

Cena za celek na jednu noc 4500Kč

Kapacita ubytování je 6 osob

V ceně je zahrnuto:

 • 1x pokoj dvě lůžka
 • 1x pokoj čtyři lůžka
 • 2x wc
 • 1x sprchový kout
 • 1x společenská místnost včetně kuchyňského koutu a krbových kamen
 • krásný kvelbený sklep na posezení u vína 

možnost příplatku:

 • degustace a přednáška o Ginger Shotu
 • projížďka mezi sklepy a vinohrady se sklenkou vína a tematickou hudbou

 

IMG_9600_1

Po celou dobu ubytování je možnost dát si výběrovou kávu nebo domácí švestkový koláč v coffee trucku hned u sklepu.

Objednávky na tel. čísle 607 639 368, nebo na email: info@gingershot.cz

IMG_98473 položek celkem
Zpět do obchodu