Jak jsme testovali zázvory do Ginger Shotu

Máme za sebou více než rok a půl práce a za tu dobu nám prošlo přes lis několik tun zázvoru. Zjistili jsme, že jestli chceme vybrat ten nejlepší zázvor, tak musíme otestovat všechny dostupné zázvory z celého světa a díky vlastní zkušenosti tak budeme schopni vyhodnotit, jaké má každý zázvor vlastnosti a jaký zázvor bude tedy pro nás ten pravý.

Po celou dobu jsme testovali zázvor z Brazílie, Indie, Číny a Peru.

Zázvor z Indie jsme okamžitě vyhodnotili jako nejmíň kvalitní pro naši výrobu a do dalšího testování jsme se s ním už vůbec nepouštěli.

Zázvor z Brazílie už byl o něco lepší ale barva vylisované šťávy a síla zázvoru neodpovídala našim představám. U zázvoru z Brazílie jsme zaznamenali i lehce nasládlou chuť.

Rozhodovali jsme se tedy mezi zázvorem z Číny a Peru. Rozdíl mezi nimi je ale dost znatelný a to už na první pohled. Zázvor z Číny má dost silnější tělo proti zázvoru z Peru. Z výše uvedených zázvorů je u toho čínského právě nejvyšší produkce šťávy. Z ekonomického hlediska, by se tedy právě ten čínský měl řadit mezi vítěze. Ale není tomu tak. Je z něj sice nejvíce vylisované šťávy ale sediment, který je nedílnou součástí kvalitního Ginger Shotu je právě u peruánského zázvoru vyšší.

Díky bohatému sedimentu ve vylisované šťávě je právě peruánský zázvor ten nejsilnější. Proto je peruánský zázvor vítěz našeho výběru a na základě tohoto zjištění jsme navázali spolupráci s farmáři přímo v Peru, kteří pro nás ten nejkvalitnější zázvor pěstují.

Bohužel ale pro naši náročnou produkci Ginger Shotu není možné zajistit tak vysoké dodávky zázvoru po celý rok. Právě z tohoto důvodu, nahrazuje peruánský zázvor právě zázvor z Číny, mezi kterým jsme se rozhodovali pro naši výrobu. Čínský zázvor sice pálí méně než ten peruánský ale to neznamená že je v něm méně vitamínů. Každý z vybraných zázvorů má své pro a proti.

Pokud se k Vám dostane od nás Ginger Shot jak z peruánského tak i z čínské zázvoru, tak můžete sami vyhodnotit, který bude pro Vás ten chutnější. Peruánský sedne více mužům právě z důvodu vysoké pálivosti. Čínský zázvor v našem Ginger Shotu je o dost jemnější a tím se pak stává Ginger Shot lahodnější.

 

Koupit Ginger Shot

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení