Jak to všechno začalo

IMG_7953
 
Vše začalo v roce 2019 v Café Industry
 
Náš Ginger Shot vznikl v břeclavské kavárně Cafe Industry, jako jeden z dalších produktů pro rozšíření naší nabídky. Pustili jsme se tehdy do testování několika možných receptur a začali jsme první varianty nabízet naším zákazníkům k ochutnání.
Po celkem krátké době začala být poptávka po našem Ginger Shotu větší a větší. Stále ale neměl náš Ginger Shot svůj kabát. Rozhodl jsem se tedy pro vytvoření etikety a s tím začal i výběr vhodného obalu. Při řešení těchto záležitostí, se zrodila myšlenka vytvoření e-shopu a zkusit tak dostat náš Ginger Shot nejen mezi návštěvníky v kavárně, ale i mezi naše potencionální zákazníky po celé České a Slovenské republice. Tak se i stalo. Etiketa byla na světě, eshop spuštěn a první objednávky začaly naplňovat náš e-shop. S rozjezdem e-shopu nám začala být kavárna pro výrobu Ginger Shotu tak nějak malá, proto se musela výroba přemístit do nových prostor, které slouží výhradně pro kompletní výrobu Ginger Shotu. S tím bylo také spojeno pořízení nové technologie pro kompletní zpracování.

Co je vlastně Ginger Shot?

Ginger Shot je unikátní kombinace peruánského zázvoru, citrónu, medu od českých včelařů, kokosové vody, kurkumy a kampotksého pepře, který je považován za nejkvalitnější pepř na světě. Peruánský zázvor a citróny lisujeme za studena metodou cold press. Kurkuma je koření a zároveň oblíbená bylina ajurvédského a čínského tradičního lékařství, jejíž terapeutické použití se počítá na tisíce let. Četné studie potvrdily, že kořen kurkumy může mít významný pozitivní účinek na neurologický, kardiovaskulární, metabolický a imunitní systém a buněčné zdraví. Bohužel, zmíněné koření má velmi nízkou biologickou dostupnost, to znamená, že tělo může využívat jen velmi malé množství. Vzhledem k tomu, že hladina absorpce kurkumy je velmi nízká, organismus se z léčivých účinků kurkumy nemůže radovat naplno, jak již bylo řečeno. Naštěstí existuje jednoduchý způsob, jak potenciál zmíněného oblíbeného koření zvýšit na maximum. Docílíme toho tím, že spárujeme kurkumu s pepřem. Užívání kurkumy s pepřem může zvýšit biologickou dostupnost kurkumy až na úžasných 2000 %, a to díky přidanému pepři. Přitom potřebujeme jen špetku pepře.

 

Koupit Ginger Shot

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení